Parking Błękitny przy lotnisku
Kraków Balice

Parking ulokowany jest w odległości 150 metrów od terminala. Parking został przygotowany dla długo i krótko terminowych postojów.

Czytaj więcej

+48 888 853 903

Mapa dojazdu do parkingu k. Kraków Błękitny
Parking jest czynny całą dobę

Czynny całą dobę

Blisko terminalu lotnicka Balice

Strzeżony przez 24 H/D

Parking Błękitny jest strzeżonyu 24/7

150 metrów od lotniska

Cały parking jest ogrodzony oraz oświetlony

Ogrodzony i oświetlony

Opinie

Zapraszamy do udzielania opinii o naszym parkingu przy lotnisku Balice. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są zdania innych klientów przy dokonywaniu wyboru usługi. Stąd też znajdą Państwo rekomendacje, które zostały wystawione przez osoby korzystające z Parkingu Błękitnego przy terminalu Kraków Airport. Słuchamy swoich klientów, więc naprawdę warto zostawić swój ślad, który może okazać się doskonałą wskazówką dla kolejnych parkujących u nas osób.

Ci, którzy skorzystali już z naszej oferty chwalą sobie przede wszystkim naszą miłą, profesjonalną obsługę, ilość miejsc do parkowania oraz lokalizację, która jest bardzo dobra, blisko terminala, - dosłownie trzy minuty pieszo. Poza tym cała powierzchnia parkingu jest utwardzona, dzięki czemu mają Państwo pewność, że pozostawiony pojazd nie ugrzęźnie w błocie. Teren w całości jest oświetlony, co ułatwia poruszanie się po parkingu w godzinach nocnych.

Obsługujemy naszych klientów, szybko, sprawnie i wygodnie, wszystko po to, aby zarówno początek, jak i koniec wycieczki był udany. Nasz parking posiada wiele niezbędnych zabezpieczeń, m.in. ogrodzenie, szlaban oraz całodobową firmę ochroniarską, która wspierana jest przez system telewizji przemysłowej. Każdy zaparkowany u nas pojazd obejmujemy ubezpieczeniem.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze i stawiamy je na pierwszym miejscu. Dążymy do tego, aby dla każdego nie była to ostatnia wizyta. Stąd też dbamy o najwyższą jakość usług. Świadczy o tym fakt wielu pozytywnych opinii na temat naszego Parkingu Błękitnego. Co mówią o nas nasi klienci?

Kontakt

Parking Błękitny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się samochodem na lotnisko Kraków Balice.

Zadzwoń teraz! +48 888 853 903


Kontakt

Nasz parking to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się samochodem na lotnisko Kraków Balice.

Parking Błękitny w Balicach

Tel: +48 888 853 903

ul. Olszanicka 174

32-083 Balice k.Krakowa