Parking Błękitny przy lotnisku
Kraków Balice

Parking ulokowany jest w odległości 150 metrów od terminala. Parking został przygotowany dla długo i krótko terminowych postojów.

Czytaj więcej

+48 888 853 903

Mapa dojazdu do parkingu k. Kraków Błękitny
Parking jest czynny całą dobę

Czynny całą dobę

Blisko terminalu lotnicka Balice

Strzeżony przez 24 H/D

Parking Błękitny jest strzeżonyu 24/7

150 metrów od lotniska

Cały parking jest ogrodzony oraz oświetlony

Ogrodzony i oświetlony

Każda podróż rozpoczyna się od Parkingu Błękitnego

Jeśli wyruszasz w podróż z międzynarodowego portu lotniczego Kraków Airport, to z pewnością swoją wycieczkę rozpoczniesz od pozostawienia auta. Parking Błękitny położony 150 metrów od terminala stanie się startem oraz metą każdego zmotoryzowanego pasażera. Już z wyprzedzeniem możesz dokonać rezerwacji miejsca, tak aby niczym się nie martwić. Wszelkie dane kontaktowe, adres oraz potrzebne wskazów wraz z opisem dojazdu otrzymasz w potwierdzeniu wysłanym bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji. Lokalizację można zobaczyć na mapie, którą umieściliśmy na stronie.

Lokalizacja korzystna dla dzieci i osób starszych

Parking położony jest trzy minuty drogi pieszo od terminala, co stwarza idealne warunki dla osób starszych oraz podróżujących dzieci. Rezerwując miejsce parkingowe z wyprzedzeniem będziesz miał pewność, że ono czeka na ciebie. Dodatkowo, wykupując postój otrzymujesz ubezpieczenie pojazdu, a nad pozostawionym pojazdem czuwa profesjonalna firma ochroniarska.

Wybierasz się w podróż? Nie musisz daleko szukać

Lokalizacja Parkingu Błękitnego w okolicach lotniska Kraków Airport, jest wręcz zasięgu ręki. Loty bywają opóźnione, a niestety czasami odwołane, podniebna podróż rządzi się swoimi prawami. Warto wybrać blisko położone terminala miejsce parkingowe, aby nie ryzykować spóźnienia na samolot. Lokalizacja naszego parkingu gwarantuje możliwość powrotu do auta nawet na kilka chwil przed twoją odprawą. Docenisz ten komfort w momencie, gdy nieumyślnie pozostawisz coś ważnego w swoim aucie.

Kontakt

Lotnisko Balice Parking Błękitny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się samochodem na lotnisko Kraków Balice.

Zadzwoń teraz! +48 888 853 903


Kontakt

Nasz parking to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się samochodem na lotnisko Kraków Balice.

Parking Błękitny w Balicach

Tel: +48 888 853 903

ul. Olszanicka 174

32-083 Balice k.Krakowa